Společnost Avestus Real Estate ala Modřany jak je neznáte

Avestus Real EstateBytové projekty Praha jako je například Modřanský Háj, jsou chloubou společnosti Avestus Real Estate a dokáží padnout do oka i velmi vybíravým jedincům. Modřanský Háj je jednou z nejvyhledávanějších nových komunit v Praze. Nabízí širokou řadu možností, jak žít svůj život, jako jsou například byty, vily, dvojdomy a dokonce i rodinné domy, přičemž v okolí najdete velký počet menších obchůdku a ostatního občanského vybavení.

Byty byly vybudovány ve velmi lukrativní čtvrti na Praze 4, a jen 20 minut od historického centra Prahy. Všechny potřebné občanské infrastruktury, jako jsou například školy, obchodní centra a zdravotní zařízení najdete velmi blízko Vašeho obydlí, pokud si tento Háj vyberete.

V tomto místě se setkává typický venkovský život s rychlým a rázným životem velkoměsta, což vytváří jedinečnou atmosféru, kterou nikde jinde v Praze ani jiném Českém městě nenajdete. Komunita se nachází ve velmi klidném prostředí v blízkosti lesa, kde mimochodem bývá plno hub, a zároveň jen kousek od řeky Vltavy, což je ideální například pro večerní procházky.

Pro sportovnější typy se zde dají najít i cyklistické tratě, které Praha nedávno dostavěla a pro běžce jsou zde i tratě běžecké. Dále se zde pro Vaše sportovní vyžití nalézají tenisové kurty, golfové hřiště, půjčovny kol, koloběžek a bruslí, včetně spousty míst, kde se dá jen tak v klidu posedět nebo naopak uspořádat kvalitní oslavu s kamarády.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Objevte kouzlo unikátní pražské lokality. Každá novostavba Praha 4 je naprostý unikát, který třeba čeká právě na vás!