Velikán na trhu aneb společnost Finep a její projekty

Tato společnost se stala nejúspěšnějších developerem na pražském trhu a jak jistě sami poznáte, je to zasloužený titul. Reality, které společnost nabízí, se v Praze dají jen těžko s něčím srovnávat a inovace, které společnost přináší, dají možnost pořídit si vlastní byt každému, dokonce i chudším lidem, například studentům a důchodcům.

Pojďme si nyní zkráceně projít některé bytové projekty, které tato společnost nabízí.

  • Britská čtvrť – Naleznete jí na Praze 5 Stodůlky, která se po výstavě prodloužení metra B stala velmi příjemným místem k životu s rychlým přístupem do centra města. Nabízíme zde stylové byty 1 až 5 + kk.
  • Harfa Park – Jsou byty situované v Praze 9 na Vysočanech a jsou tím pravým pro každého, kdo rád žije naplno, neboť jsou v blízkosti parky, kina, kluby, restaurace a hospody, které Vás nenechají byť jediný večer sedět u televize.
  • Na Hvězdárně – Je unikátní uskupení krásných rodinných domků, zabudovaných do krajiny elegantním a přirozeným způsobem. Naleznete je na Praze 5, ve Velké Chuchli.

Nezapomeňte se také podívat na další projekty, jako jsou například Malý háj, bydlení Nad Přehradou nebo třeba bytový Park Prosek, které naleznete na stránkách této firmy.

Nyní přejděme na družstevní bydlení, které poskytuje mnohé výhody hlavně ve způsobu placení bytu, zaměřené zejména na populaci, která nemá po kapsách milion v hotovosti, na jednorázové splacení bytu.

  • Bytové družstvo Habr a kaskády Barrandov – Jsou nově vystavené družstevní byty, které se vyznačují svou perfektní lokací a dobrým občanským vybavením okolí. Jedná se o družstevní bydlení a tak si tento luxus může dolit v podstatě každý.

Další družstevní byty naleznete na stránkách Finep.cz

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Objevte kouzlo unikátní pražské lokality. Každá novostavba Praha 4 je naprostý unikát, který třeba čeká právě na vás!