Passerinvest group neboli Passerinvest – luxus od roku 1991

PasserinvestTato firma a její byty v Praze sice nenabízí ohromný výběr, jako ostatní developerské společnosti, protože se zaměřuje také na ostatní města v České republice, ale i tak se o její vlajkové lodi, kterou je Rezidenční park Baarova, dá říci, že je to velmi luxusní ukázka práce, kterou tato společnost předvádí. Ostatní bytové projekty Praha této firmy, jsou povětšinou mimo Prahu ale i tak si je na jejich stránkách Passerinvest.cz najděte a prohlídněte, protože tento článek je zaměřen především na již zmiňovaný rezidenční park Baarova.

Jedná se o novodobou, praktickou a velmi luxusní stavbu, kterou naleznete Praze 4. Nabízí byty 2 až 5 + kk a plné vybavení bytu. V okolí bytu je vybudováno příjemné jezírko spolu s parkem pro rezidenty, kde můžete dát za dostiučinění všem svým sportovním aktivitám, ba dokonce i koníčkům jako je bowling nebo squash.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Objevte kouzlo unikátní pražské lokality. Každá novostavba Praha 4 je naprostý unikát, který třeba čeká právě na vás!