Společnost SEKYRA a její bydlení pro každého

SEKYRASekyra Group byla založena v roce 1995 a její zkušenosti jsou při prodeji jejích bytů velmi znát. Profesionalita, kterou tato společnost nabízí, Vám dodá pocit sebejistoty a můžete si být jisti, že při nákupu od této společnosti, bude nadmíru spokojen. Byty, které společnost nabízí, se pyšní svým jedinečným designem a vysokou praktičností. Jiné bytové projekty v Praze, které by nabízeli takovou to profesionalitu, budete hledat jen s obtížemi. Společnost nabízí tři stěžejní projekty, kterými jsou:

  • Rezidence Korunní – Rezidence Korunní je komplex novostaveb v Praze Vinohradech. Rezidence ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí, které je pro každého z nás tak důležité!  Nabídka obytných domů uspokojí každého zájemce. Najdete zde nadstandardní bytové jednotky, které splní Vaše nejnáročnější přání. Součástí nabídky jsou rovněž ateliéry. Bydlet můžete v jedné z celkových třech částí projektu – Boulevard, Villa či Industrial.
  • Zahrady Opatov – Je projekt, který je realizován v Praze 4 – na Opatově u Litochlebského náměstí, kde bude v nejbližších letech tvořit jedno z center města a díky svému umístění těsně vedle metra C, bude i velmi dobře propojen s historickým centrem Prahy a tak by se dalo říct, že se tato lokalita bude velice rychle stávat nejvyhledávanějším místem pro koupi bytu.

SEKYRA Group se také snaží vytvořit nízkorozpočtové bydlení

Se stoupajícími cenami plynu, elektřiny a vody vsadila společnost také na nízkorozpočtové domy. Například Dolní Počernice – V Čeňku kde vyrostlo sídlo, o kterém je potřeba se aspoň zmínit. Jedná se o tři dvojice bytových domů, s celkovým počtem 54 bytů a všechny byty jsou připraveny šetřit Vaše peníze i čas.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Objevte kouzlo unikátní pražské lokality. Každá novostavba Praha 4 je naprostý unikát, který třeba čeká právě na vás!