Rádi byste si zajistili exkluzivní bydlení, které bude nejen moderní a nadčasové, ale také správně situované? Stejně tak se toužíte ubytovat v prostředí, jež bude obehnáno přírodou a nebude peněžně náročné? Potom Vás určitě osloví developerský projekt v Praze 9 – Hloubětíně, který nese výstižný název Kejřův Park.

Developerský projekt, na jehož návrzích a realizacích se podíleli zkušení specialisté z patřičných sfér, jejichž dílo, je více, než úchvatné. Hned pět velikých a několika patrových bytových komplexů Vám předkládá naprosto odlišné byty, pokud se jedná o samotné velikosti. Vybírat můžete i mezi charakterově nesourodými byty, z nichž každý disponuje prostorným balkónem a hodně efektivním rozmístěním celého prostoru. Dvaceti čtyř hodinová ochrana, soukromá pláž, minigolf nebo dětské hřiště, jsou jenom patřičnou špičkou na dortu.

Dokonalé a nové byty Praha 9 jsou tedy designově propracovaným komplexem, který Vám předloží vše potřebné pro bezstarostné bydlení. Těšit se lze především ze situování zmíněných objektů, kolem nichž se nachází ve své podstatě pouze samá zeleň. Nacházet se budete v čistém lesoparku a v blízkosti rybníka. Prostředí, jež Vás doslova vytrhne z nevábného velkoměsta.

I přes dokonalý klid a znamenitou izolovanost budete mít zabezpečenu hodně jedinečnou dopravní dostupnost a především vzdálenost, od samotného centra, kde budete za pouhých několik minut. Můžete tak stmelit luxusní a prvotřídní ubytování, s efektivním společenským životem v malé blízkosti. V produktové nabídce zbývá již několik zajímavých a exkluzivních bytových jednotek, neváhejte a rychle nakupujte. Prožívejte svůj život v perfektní přírodě a zároveň mějte na dosah paže jakékoliv firemní, pohybové a kulturní aktivity. Okoukněte developerský projekt Kejřův Park a neuvěříte svým očím.

Napsali o nás: http://www.prahanovebyty.cz/prvotridni-bydleni-projekt-kejruv-park

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Objevte kouzlo unikátní pražské lokality. Každá novostavba Praha 4 je naprostý unikát, který třeba čeká právě na vás!